PŁATNOŚĆ  & DOSTAWA

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

1. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie naszego sklepu są dostępne stale, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego (w zależności od: godziny złożenia, potwierdzenia zamówienia, potwierdzenia płatności).

2. W sporadycznych przypadkach, wynikających ze wzmożonego popytu i wysokiej sprzedaży określonego produktu może zdążyć się tak, że produkt nie będzie dostępny w chwili złożenia zamówienia. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).

3. W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie czas kompletowania zamówienia może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W sytuacji, gdy czas realizacji może się wydłużyć ponad 7 dni niezwłocznie o tym fakcie Państwa poinformujemy. 

KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

Przesyłka kurierska DPD – u nas jest zawsze gratis!

Istnieje opcja: przesyłka kurierska za pobraniem, która jest płatna 18 zł.

Termin dostawy jest zależny od godziny złożenia zamówienia i wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

Druga nieskuteczna próba doręczenia przesyłki zostanie obciążona opłatą równą wartości kosztów dostawy w wysokości 13 zł.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:

  • przelew bankowy; przy tej formie płatność realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu płatności na konto firmy,

  • przelew elektroniczny lub płatności kartami płatniczymi za pomocą PayU; przy tych formach płatności realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności,

  • płatność przy odbiorze za pobraniem u kuriera 

Dane do przelewu:

Elixir by Nature Sp. z o.o.

ul. Wolska 64A lok. 8, 01-134 Warszawa

Bank Zachodni WBK S.A.

Nr r-ku: 48 1090 1056 0000 0001 3323 9642

2. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU.

3. Towary z dostawą poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej mogą być opłacane wyłącznie kartą kredytową lub Przelewem elektronicznym.

4. W przypadku nie dokonania płatności za zamówienie w ciągu 7 dni roboczych, zostanie ono anulowane.