Treningi skóry z Elixir by nature.

Masz problemy z przedwcześnie starzejącą się skórą, utrata jędrności, zmianami  naczyniowymi, lub tłustą i problemową cerą? Natura jest w stanie nie tylko pomóc w odnowie naszej cery, ale także skutecznie likwidować nawet widoczne zmarszczki oraz leczyć problemy cery naczyniowej, a tłustej i trądzikowej.

ZAPRASZAMY na naturalne ziołowe terapie i profesjonalny TRENING SKÓRY  autorskie zabiegi w oparciu o naturalne kosmetyki ELIXIR BY NATURE,  przywracające zdrowie, młodość, piękno i blask cery. Zabiegi są  przeprowadzane wyłącznie dzięki naturalnym metodom, przez Justynę Sobolewską-Noël, eksperta naturalnych terapii, która od lat zawodowo zajmuje się naturalną kosmetyką i zdrowiem.

 

Co to jest TRENING SKÓRY Elixir by nature?

Nowatorska koncepcja cyklicznych zabiegów Elixir by nature, które trwają  60 minut łączy profesjonalną fitoterapię (leczenie ziołami)  z najnowszą technologią wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry wraz z tradycyjnym masażem i pielęgnacją, zapewniając natychmiastowy efekt.

Trening odbywa się w formie szkoleń zabiegowych dla klientów indywidualnych. Podczas treningu uczysz się jak skutecznie pielęgnować i dbać o Twoją cerę, własnoręcznie wykonujesz część receptur zabiegowych i pracujesz intensywnie ze swoją skórą.

 

Czego możesz się spodziewać po TRENINGACH SKÓRY z Elixir by nature?

  • Odnowy i regeneracji Twojej cery na głębokim poziomie komórkowym, tzw. powrót do najwyższej możliwej kondycji Twojej skóry.
  • Odwrócenia zmian i  uszkodzeń skóry  oraz zatrzymanie procesu jej przedwczesnego starzenia
  • Wzmocnienia, wyciszenia i ukojenia cery naczyniowej oraz uleczenia widocznych zmian naczyniowych
  • Oczyszczenia i regeneracji cery trądzikowej, oraz skutecznego zmniejszenia wszelkich zmian trądzikowych wieku dojrzałego

 

Jak możesz tego spróbować?

Trening  na intensywnym cyklem zabiegowym i szkoleniowym. Trwa 60 minut podczas których intensywnie pracujemy z Twoja skórą. Podczas treningów stosujemy nowoczesne metody wtłaczania substancji aktywnych w głąb skory, intensywne masaże liftingujące podnoszące mięśnie twarzy, a także ziołową fitoterapię na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych.

Podczas treningów uczysz się  także jak wykorzystywać naturalne kosmetyki dla swojej cery i jak ja pielęgnować za pomocą naturalnych terapii.

 

Przez całe lato będziemy prowadzić treningi w nadmorskich miejscowościach, a na co dzień organizujemy takie sesje treningowe w Warszawie. O miejscu i czasie możesz dowiedzieć się na naszym profilu na FB https://www.facebook.com/elixirbynature/ lub w zakładce Wydarzenia naszego bloga http://blog.elixirbynature.pl/kategoria/wydarzenia/

Do przeprowadzenia treningu konieczne są minimum 4 chętne osoby. Jeśli chcesz odbyć traki trening skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów pod nr tel. +660235577 lub mailem: kontakt@elixirbynature.pl