W Elixir by Nature, każdy produkt został stworzony z pasją. Inspiruje nas natura, jej nieograniczone bogactwo, siła i energia. Stosujemy wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Wyszukujemy te, które posiadają najwięcej intensywnych substancji odżywczych, regenerujących, często rzadkich i innowacyjnych, które mają wyjątkowo skuteczne działanie i przywracają naszej skórze siłę, blask i zdrowie.

 

Wiemy, że skuteczność kosmetyku zależy od wysokości stężenia roślinnych substancji aktywnych oraz od kreatywnego i zrównoważonego połączenia tych substancji w jednym produkcie. Zależy nam na najwyższej skuteczności działania, dlatego stosujemy maksymalne możliwe stężenia składników aktywnych. Dzięki temu każdy Elixir posiada dobroczynną moc, co zapewnia maksymalne efekty zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i w pielęgnacji domowej.

 

Elixir by nature to naturalne kosmetyki dla cer przedwcześnie starzejących się, z widocznymi zmarszczkami lub tracących jędrność, pomagające przywrócić zdrowie cer naczyniowych i ultra wrażliwych oraz problemowych z tendencją do trądziku. Naszym celem jest sprawić, aby Twoja uległa odnowieniu i regeneracji na głębszym poziomie komórkowym i abyś mógł cieszyć się najlepszą możliwą kondycją swojej cery bez względu na twój wiek!

 

W tym miejscu chcemy ci pomóc dobrać najlepszą dla Ciebie pielęgnację.

TYP CERY ZALECANA PIELĘGNACJA EFEKT, KTÓRY UZYSKUJESZ:

Jeśli masz cerę normalną, suchą, przedwcześnie starzejącą się.

CECHY TWOJEJ CERY:

 

 • KOLORYT: jasny, matowy, możliwa skłonność do przebarwień
 • STRUKTURA: cienka, prześwitująca (pergaminowa), mało elastyczna, ściągnięta, gładka
 • PORY: zwężone, prawie niewidoczne
 • POZIOM NAWILŻENIA: tendencja do przesuszenia, może się łuszczyć
 • SKŁONNOŚĆ DO PODRAŻNIEŃ: delikatnie uwrażliwiona na mydło, wodę i warunki atmosferyczne
 • SKŁONNOŚĆ DO ZMARSZCZEK: skłonność do wcześnie tworzących się zmarszczek, przeważnie słaba tkanka łączna, szybko starzejąca się

 

TWOJA PIELĘGNACJA: nawilżanie i odbudowa płaszcza lipidowego. Taka cera wymaga troskliwej pielęgnacji już w młodym wieku. Prawidłowa pielęgnacja musi polegać na dostarczeniu skórze bogatych składników odżywczych, takich jak witaminy A, C, E, kwas hialuronowy, skwalan, olejki i ekstrakty roślinne. Kosmetyki dla suchej cery muszą nie tylko dostarczać wilgoci, ale także mieć zdolność do zatrzymywania jej w skórze.

Twój zestaw minimum.

SKIN GUARD CALMING SHAKE

Mleczko myjące o działaniu wzmacniająco-kojącym dla skóry naczyniowej i wrażliwej

 

TIME STOP lifting mist

Mgiełka/tonik o działaniu intensywnie liftingującym.

 

TIME STOP CREAMY BOOSTER

Krem intensywnie odmładzający na dzień.

 

TIME STOP SUPER RICH CREAM

Krem intensywnie regenerujący dla skóry suchej na noc.

Dzięki temu zestawowi Twoja skóra już po kilku dniach stosowania będzie dobrze nawilżona, podniesie się jej jędrność i poprawi koloryt. Po kilku tygodniach regularnego stosowania cera stanie się rozświetlona, wyraźnie gładsza i zregenerowana. Płytkie zmarszczki zostaną zredukowane, a zmarszczki mimiczne przestaną się pogłębiać.

KUP ZESTAW MINIMUM TIME STOP Z 10% RABATEM!

Twój zestaw podstawowy

ZESTAW MINIMUM +

 

TIME STOP bio clinical peel

Kwasowy, antyoksydacyjny peeling pudrowy.

 

TIME STOP lifting eye cream

Liftingujący krem pod oczy.

 

Nawilżenie, podniesienia jędrności i poprawy kolorytu skóry, które uzyskujesz stosując zestaw minimum, wzmocnisz stosując kwasowy peeling pudrowy, który intensywnie rozjaśni i odżywi cerę, rozpuści stary naskórek oraz przygotuje skórę do dalszej, bardziej skutecznej pielęgnacji. Liftingujący bezzapachowy krem pod oczy i na powieki zadba o młodość i jędrność skóry okolic oka. Zestaw podstawowy gwarantuje Twojej skórze efekt liftingu, ujędrnienia i podniesienia kondycji. Znacznie poprawi się koloryt Twojej cery, głębsze zmarszczki zostaną zredukowane, a zmarszczki mimiczne przestaną się pogłębiać.

KUP ZESTAW PODSTAWOWY TIME STOP Z 15% RABATEM!

Twój zestaw zapewniający pełną pielęgnację.

ZESTAW PODSTAWOWY 

+

TIME STOP lifting mask

Maska intensywnie liftingujaca.

W skład zestawu wchodzi odżywcza w roślinne oleje i bogate składniki aktywne maska liftingująca, przeznaczona do stosowania dwa razy w tygodniu, której zadaniem jest przywrócenie młodości cery. Po kilku tygodniach nawet głębokie zmarszczki mimiczne są wygładzone i lekko unieruchomione, jędrność skóry wzrasta, widać poprawę owalu twarzy. Skóra jest widocznie młodsza, a ilość widocznych zmarszczek wyraźnie zredukowana.

KUP PEŁNY ZESTAW DO PILĘGNACJI TIME STOP z 20 % RABATEM!

TYP CERY ZALECANA PIELĘGNACJA EFEKT, KTÓRY UZYSKUJESZ:

Jeśli masz cerę mieszaną, tłustą lub trądzikową.

CECHY TWOJEJ CERY:

 

 • KOLORYT: szarożółty, ziemisty, często się błyszczy
 • STRUKTURA: gęsta, gruba warstwa naskórka, ze skłonnością do rogowacenia, zapychania się porów i powstawania zaskórników, grudek i wyprysków
 • PORY: mocno widoczne, z widocznymi ujściami gruczołów łojowych w postaci rozszerzonych porów z zaskórnikami
 • POZIOM NAWILŻENIA: przeważnie dobrze nawilżona, choć też możliwe odwodnienie (w skutek niewłaściwej pielęgnacji lub picia zbyt małej ilości wody)
 • SKŁONNOŚĆ DO PODRAŻNIEŃ: niewielka
 • SKŁONNOŚĆ DO ZMARSZCZEK: produkująca dużo sebum, przez co dłużej zachowująca młodość, ale przesuszona na policzkach i pod oczami

 

TWOJA PIELĘGNACJA: wymaga zarówno pielęgnacji nawilżającej, jak i normalizującej pracę gruczołów łojowych. Przy pielęgnacji cery mieszanej, tłustej lub trądzikowej należy zwracać szczególną uwagę na zmniejszanie grubości warstwy rogowej. Podstawą jest dokładne oczyszczanie cery preparatami o działaniu antybakteryjnym i nawilżającym. Do codziennej pielęgnacji powinny być używane preparaty bogate w substancje przeciwzapalne oraz takie, która jednocześnie oczyszczają skórę, zaliczają się do nich np. łopian, kora dębu, żywokost lekarski, ale także zielona glinka, zastosowana w kremie redukuje niedoskonałości i wypryski. Odpowiednie nawilżenie i odżywienie jest warunkiem do zachowania młodości cery mieszanej, tłustej i problemowych.

Twój zestaw minimum.

PURE CONTROL botanical gelly

Żel myjący o działaniu głęboko oczyszczającym.

 

PURE CONTROL botanical mist

Mgiełka normalizująca dla skóry mieszanej.

 

PURE CONTROL creamy mixture

Krem oczyszczająco-odmładzający dla skóry mieszanej.

Zestaw ten sprawia, że Twoja skóra wraca do równowagi, której tak bardzo jej potrzeba. Staje się odświeżona, poprawia się jej koloryt, a także nawilżenie. Zmiany zapalne uspokajają się, skóra się oczyszcza, co powoduje, że ilość wyprysków i niedoskonałości widocznie się zmniejsza lub całkowicie znika. Skóra nabiera zdrowego wyglądu.

KUP ZESTAW MINIMUM PURE CONTROL Z 10% RABATEM

Twój zestaw podstawowy

ZESTAW MINIMUM +

 

TIME STOP bio clinical peel

Kwasowy, antyoksydacyjny peeling pudrowy.

Ten zestaw uzupełnia kwasowy peeling pudrowy, który intensywnie rozjaśni i odżywi cerę, rozpuści stary naskórek oraz przygotuje skórę do dalszej, bardziej skutecznej pielęgnacji. Peeling w przypadku cer mieszanych, tłustych i trądzikowych, redukuje nadmierne rogowacenie naskórka oraz wytwarzanie nadmiernego łoju, co często jest przyczyną wyprysków.

KUP ZESTAW PODSTAWOWY PURE CONTROL Z 15 % RABATEM.

Twój zestaw zapewniający pełną pielęgnację.

ZESTAW PODSTAWOWY +

+

TIME STOP lifting eye cream

Liftingujący krem pod oczy.

 

SKIN GUARD calming mask

Maska uspokajająca dla skóry wrażliwej.

Liftingujący bezzapachowy krem pod oczy i na powieki zadba o młodość i jędrność skóry okolic oka. Zestaw podstawowy gwarantuje Twojej skórze efekt liftingu, ujędrnienia i podniesienia kondycji. Dzięki maseczce uspokajającej stosowanej dwa razyw tygodniu znacznie poprawi się koloryt Twojej cery, głębsze zmarszczki zostaną zredukowane, a zmarszczki mimiczne przestaną się pogłębiać.

KUP PEŁNY ZESTAW DO PILĘGNACJI PURE CONTROL z 20% RABATEM!

TYP CERY ZALECANA PIELĘGNACJA EFEKT, KTÓRY UZYSKUJESZ:

Jeśli masz cerę naczyniową, wrażliwą ze skłonnością do rumienia.

CECHY TWOJEJ CERY:

 

 • KOLORYT: często zaogniona, ze skłonnością do zaczerwienień, rumienia
 • STRUKTURA: cienka, napięta, szorstka, często z zaburzeniami rogowacenia, z widocznymi, często pękającymi naczynkami
 • PORY: często rozszerzone, ze skłonnością do wyprysków, w tym zmian i podrażnień alergicznych
 • POZIOM NAWILŻENIA: często przesuszona, szorstka
 • SKŁONNOŚĆ DO PODRAŻNIEŃ: bardzo wrażliwa, często reagująca alergicznie - zaczerwienieniem lub wysypką na czynniki wewnętrzne i zewnętrzne – stres, nieprawidłową pielęgnację czy warunki atmosferyczne
 • SKŁONNOŚĆ DO ZMARSZCZEK: produkująca bardzo mało tłuszczu, z zachwianym lipidowym płaszczem ochronnym

 

TWOJA PIELĘGNACJA: odbudowywanie płaszcza lipidowego i wzmocnienie elastyczności naczyń krwionośnych. Ten typ cery wymaga specjalnej i delikatnej pielęgnacji. Konieczne jest stosowanie preparatów ze składnikami roślinnymi, które będą pozytywnie wpływać na uelastycznianie naczyń krwionośnych, obkurczać je i uspokajać cerę. Tak działają np. ekstrakty roślinne z kasztanowca białego i oczaru wirginijskiego. Dodatkowo, aby przywrócić cerze zdrowy koloryt warto wybierać kosmetyki, które redukują rumień, rozjaśniają i zabezpieczają skórę przed warunkami atmosferycznymi, mającymi bardzo duży wpływ na kondycję cery naczyniowej i wrażliwej. Jednocześnie, trzeba pilnować właściwego nawilżenia i zabezpieczać skórę przed starzeniem.

Twój zestaw minimum.

SKIN GUARD calming shake

Mleczko myjące o działaniu wzmacniająco-kojącym dla skóry naczyniowej i wrażliwej.

 

TIME STOP lifting mist

Mgiełka/tonik o działaniu intensywnie liftingującym.

 

SKIN GUARD creamy mixture

Krem odmładzający dla skóry naczyniowej i wrażliwej na dzień.

 

TIME STOP CREAMY BOOSTER

Krem intensywnie odmładzający jako pielęgnacja nocna.

Dzięki temu zestawowi Twoje naczynka zostaną ukojone, skóra nabierze zdrowszego kolorytu, stanie się delikatnie rozjaśniona i rozświetlona. Pielęgnacja minimum ma także na celu podniesienie jędrności Twojej cery oraz przywrócenie jej młodości. Dodatkowo w wyniku regularnego stosowania preparatów możesz się spodziewać efektu wygładzenia płytkich zmarszczek, natomiast zmarszczki mimiczne przestaną się pogłębiać.

>KUP ZESTAW MINIMUM SKIN GUARD Z 10% RABATEM!

Twój zestaw podstawowy

ZESTAW MINIMUM +

 

TIME STOP bio clinical peel

Kwasowy, antyoksydacyjny peeling pudrowy.

Ten zestaw uzupełnienia kwasowy peeling pudrowy intensywnie rozjaśni i odżywi cerę, rozpuści stary naskórek oraz przygotuje skórę do dalszej, bardziej skutecznej pielęgnacji. Mimo kwasów owocowych jest on bardzo delikatny i polecany nawet dla najbardziej wrażliwych cer. W przypadku cer naczyniowych kwasowy peeling pudrowy wpływa także pozytywnie na uelastycznienie naczyń krwionośnych.

KUP ZESTAW PODSTAWOWY SKIN GUARD Z 15% RABATEM!

Twój zestaw zapewniający pełną pielęgnację.

ZESTAW PODSTAWOWY +

+

TIME STOP lifting eye cream

Liftingujący krem pod oczy.

 

SKIN GUARD calming mask

Maska uspokajająca dla skóry naczyniowej i wrażliwej.

Liftingujący bezzapachowy krem pod oczy i na powieki zadba o młodość i jędrność skóry okolic oka. Stosując dodatkowo maskę uspokajającą dwa razy w tygodniu możesz spodziewać się efektu uspokojenia rumienia, redukcji zaczerwienień i widocznych naczyń krwionośnych. Maska bardzo intensywnie odżywia i regeneruje Twoją skórę. Pozostawiamy ją na skórze na 20 minut i pozwalamy aby nasza skóra ją wypiła. Dzięki stosowaniu pełnej pielęgnacji zmiany naczyniowe zostaną wyraźnie zredukowane, cera rozjaśniona, poprawi się jej koloryt, a tendencja do zaczerwienień i rumienia będzie znacznie mniejsza. Po kilku tygodniach skóra stanie się widocznie młodsza, odżywiona, a ilość widocznych zmarszczek wyraźnie zredukowana.

KUP PEŁNY ZESTAW DO PILĘGNACJI SKIN GUARD z 20% RABATEM!